Alış - Satış - Stok Takip Programı' nın anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile ürün alışı ve ürün satışı yapılan, tüm ticari sektörlerde tüm ön muhasebe işlemleri için kullanabilirsiniz. Alış - Satış - Stok Takip Programı ile yapabilecekleriniz:

Stok takibi Cari hesap takibi Kasa takibi
Çek, senet takibi Banka hesapları takibi Personel takibi
Sipariş ve Teklif takibi Döviz işlemleri Üretim tanımlayabilme
Stok erken uyarı sistemi Kar-zarar hesabı Maliyet hesabı
Perakende satış Barkod okuma ve yazdırma özelliği Sms gönderme özelliği
Arayan numarayı gösterme özelliği Yerel ve uzak yedekleme sistemi Vadelendirme ve taksitli satış
İrsaliye, fatura, irsaliyeli fatura ve satış fişi yazdırma işlemleri Birden fazla şirket hesabı takip edebilme Birden fazla kullanıcı tanımlayıp, kullanıcıları yetkilendirebilme
  Gsm Cari Stok Takip Programı' nın anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile gsm sektöründe, faaliyet gösteren tüm firmalarda tüm ön muhasebe işlemleri için kullanabilirsiniz. Gsm Cari Stok Takip Programı ile yapabilecekleriniz:

İmei takibi Stok takibi Cari hesap takibi
Kasa takibi Çek, senet takibi Banka hesapları takibi
Personel takibi Sipariş ve Teklif takibi Döviz işlemleri
Stok erken uyarı sistemi Kar-zarar hesabı Maliyet hesabı
Perakende satış Barkod okuma ve yazdırma özelliği Sms gönderme özelliği
Arayan numarayı gösterme özelliği Yerel ve uzak yedekleme sistemi Vadelendirme ve taksitli satış
İrsaliye, fatura, irsaliyeli fatura ve satış fişi yazdırma işlemleri Birden fazla şirket hesabı takip edebilme Birden fazla kullanıcı tanımlayıp, kullanıcıları yetkilendirebilme
  Cafe - Bar - Restoran Takip Programı' nın anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile cafe, bar, restoran vb. işletmelerde, adisyon ve masa takip işlemleri başta olmak üzere tüm ön muhasebe işlemleri için kullanabilirsiniz. Cafe - Bar - Restoran Takip Programı ile yapabilecekleriniz:

Adisyon takibi Masa takibi El terminali ile sipariş alma
Mutfağa bilgi gönderme sistemi Dokunmatik ekranda kullanabilme Stok takibi
Cari hesap takibi Kasa takibi Çek, senet takibi
Banka hesapları takibi Döviz işlemleri Üretim tanımlayabilme
Stok erken uyarı sistemi Kar-zarar hesabı Maliyet hesabı
Perakende satış Barkod okuma ve yazdırma özelliği Sms gönderme özelliği
Arayan numarayı gösterme özelliği Yerel ve uzak yedekleme sistemi Taksitli satış işlemleri.
Adisyon, irsaliye, fatura, irsaliyeli fatura ve satış fişi yazdırma işlemleri Birden fazla şirket hesabı takip edebilme Birden fazla kullanıcı tanımlayıp, kullanıcıları yetkilendirebilme
  Ambar Takip Programı' nı, devlete bağlı yatılı okullar ve pansiyonlarda; ayniyat makbuzu ve günlük tabela ile depoya, ürün stok giriş çıkışını sağlamak ve bu doğrultuda yıl sonu ambar kontrol defterinin otomatik olarak oluşmasını sağlamak için kullanabilirsiniz. Ambar Takip Programı ile yapabilecekleriniz:

Ayniyat teslim alma makbuzu Muayene fişi İsteme ve çıkarma kağıdı
Günlük tabela Ambar kontrol defteri  
  ARMADA Mobil Saha Satış Otomasyon Uygulamaları. • Online çalışma özelliği. • Sipariş verme ve alış işlemleri. • Mal Kabul işlemleri. • Depolar arası satış işlemleri. • Araçlara Yükleme işlemleri • Bluetoot yazıcı kulanabilme • Ürün raf etiketi yapıştırma özelliği.
  (Cloud Backup – Bulut Yedekleme) Türkiye’de çok büyük bir sorun olan güç kaybı bir çok firmada onarılamayacak hasarlar
meydana getirmiştir. Bir sabah bilgisayarınızı açıp hiç bir bilginin yerinde olmadığı
gerçeği bir çok insanın başına gelmiştir.1980 ve 90’lı yıllarda Türkiyede’de yaygın olarak
kullanılmaya başlanan güç kaynağı ile veri kaybı sorunu giderilmeye çalışılmıştır.
  JPOS Nedir? Jpos Vega Yazılım’ın Supermarket ve Toptan ürün pazarlaması yapan firmalar için geliştirmiş olduğu otomasyon programıdır. Jpos otomasyonu ile Market, supermarket, hipermarketleri işletmek çok kolay. Bunun yanısıra toptan ürün pazarlayan firmalar için de hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır.

 • Mali Onaylı Tüm POS ve Yazar Kasa lar ile çalışır
 • Birden fazla Şube nin satışları merkezden On Line izlenir
 • Fiyatı Değişen Stoklar On Line olarak Pos Cihazlarına kendiliğinden gider
 • Kampanyalar-Promosyonlar On Line olarak Pos cihazlarına iletilir
 • İndirimli satış işlemleri ve Müşteri Puan uygulamaları
 • Günlük Market sayım işlemleri Ve Kasa kapanış Mutabakat işlemleri
 • Tüm barkod Standartları ( Ean-13,Ean-8,Code -128 ve diğerleri) kullanılır
  Lotiz Üretim Nedir? Vega Yazılım’ın bir ürünü olan Lotiz (MRP) üretim yapan firmaların omuriliğini oluşturmaktadır. Lotiz ile Standard üretim, kombineli üretim, parti üretim yapmak mümkün. Lot takibi yapmak her zamankinden daha kolay.

 • Hazır giyim, üretim işletmeleri
 • Mobilya üretim işletmeleri
 • Makina aksam ve parça üretim işletmeleri
 • Plastik malzeme ve plastik eşya üretim işletmeleri
 • Kimyasal madde üretim işletmeleri
 • Elektrikli cihaz ve elektronik eşya üretim işletmeleri
 • Gıda üretim işletmeleri
  Lyra Mobilya Üretim Mobilya üretim sektöründe büyük bir eksikliği kapatacak, bu sektöre özel olarak hazırlanmış ERP programıdır LYRA Mobilya. LYRA Mobilya Üretim Planlama içerisinde siparişten planlamaya kadar tüm konuların ele alındığını göreceksiniz. Kapasite – vardiya takibi, süreçlerin takibi ve maliyetlendirilmesi, kapasite, tatil günleri, sipariş önceliğine göre planlama, ürün şablonlarına kadar birçok detayı LYRA Mobilya barındırmaktadır. LYRA ilk çalıştığında size yapmak isteyebileceğiniz uygulamalara hızlı bir şekilde ulaşmanız için yeniden tasarlanmışGiriş ekranı karşılar. Üretim Süreçleri mamülün üretirken geçtiği her bir aşamayı temsil eder. İş emrinde mamülün süreç bazlı hareketini takip etmeye imkan verir, istenirse süreç maliyetlerini izlemek için iş emri bazında üretim süreç fişi oluşturulabilir. Bu konuya iş emrinde daha detaylı değineceğiz. GruplarÜretilecek mamülleri belirli kategoriler altında toplamaktadır. Örnek vermek gerekirse 2’li koltuk, 3’lü koltuk, 3’lü kanepe vb. KANEPE grubunda, Berjer tek başına BERJER grubunda(berjer yapımı zor ve farklı bir ürün), komodin, etejer, gardırop is DOLAP olarak gruplanabilir. Bu gruplama hem üretim bantlarının tanımında hem de firma için yapılacak özel raporlarda kullanılacaktır.

 • Malzeme Konumları Üretim reçetesi ve kataloğunun hazırlanması sırasında, hammaddenin konumunu belirtmek maksadıyla kullanılmaktadır. Bir diğer kullanım alanı ise üretilen ürünle ilgili şablonları belirlerken dikkate alınacak parametrelerin seçilmesidir.
ONE Vega Yazılım’ın yeni ürünü One satış programı perakende satış yapan firmaların talepleri doğrultusunda hazırlanmış olup, hızlı satış yapan işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. One’ı diğer hızlı satış yazılımlarından ayıran en büyük farklarından birisi ise fiyatının eşdeğerlerinin çok altında olması.
Ürün pazarlayan her işletme kullanabilir.

 • Kuruyemişçiler
 • Pastahanane, börekçi ve tatlıcılar
 • Şarküteri ve manavlar
 • Balıkçılar
 • Bakkallar ve büfeler
 • Mini marketler
 • Hediyelik eşya satıcıları
 • Oyun salonları
 • Kahvehane-bilardo salonları
 • Çay bahçeleri
 • Self servis yemek satış noktaları
 • Yol üstü dinlenme tesisleri yeme-içme yerleri ve satış yerleri
 • Perakende ve hızlı satış yapan işletmeler
  OTELLO otel otomasyonu Otello Vega Yazılım’ın Otel, tatil kasabası resortlar ve devre mülk işletmeleri için tasarlamış olduğu mülk yönetim sistemidir. Tamamen bağımsız web tarayıcısı üzerinde çalışan otel otomasyonudur. Otello’da vega yazılım en son güvenlik ve veri ileti teknolojilerini kullanmıştır.
Otello kullanımı çok kolay olmasının yanı sıra rakiplerinde bulunmayan bir çok yeni özellik sunmaktadır.
Otello programı sadece işletmenizi yönetmekle kalmaz aynı zamanda misafirlerinizin size en kolay yol olan internet üzerinden ulaşmasını rezervasyonlarını yapmasını ve ödemeleri almanızı sağlar. Otello bu işlemleri yalnızca işletmenizin web sitesinde değil tüm dünyada kullanılan CRS sistemleri (Central Rezervation Systems) ile birlikte çalışarak yapmaktadır.
OTO PLAZA (Oto Servis Satış ve Yedek Parça Programı) Plakadan araç bakım takibi İş emri açılımı ve takibi Sms ile araç bakım bildirimi Eksper rapor takibi ve saklanması Sigorta alacakları ve durumu takibi Müşteri randevu takibi Kleim işlemleri ve takibi Her marka oto yedek parça stoklarının otomatik vega’ya transfer
  ŞEF’im Nedir? Şef’im; Vega Yazılımın yirmi yılı aşkın tecrübesini kullanarak hazırlamış olduğu; restaurant, cafe, fast food, bar ve benzeri işletmelerin, iş akış süreçlerine ve takibine yönelik çözümler üreten samimi bir işletmeci dostuyazılım programıdır.

• Şef’im sayesinde işletmenizin kontrolünü rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Modern tasarımı, basit ve anlaşılır kullanıcı ekranları ile işletmenizde atılan her adımı takip edip, talep ve istekleriniz doğrultusunda müda- hale edebilir ve önlemler alabilirsiniz. Şef’imin, işletme verilerinizden yola çıkarak oluşturduğu analizlerden faydalanıp, liderlik becerilerinizle, işletmeniz için hayati stratejiler geliştirebilirsiniz. • Şef’im, genel özellikleri ile işletmeniz içinde kullandığınız tüm donanımları
kendi platformuna taşıyarak detaylı cari hesaplarınızı, seviyeli ve seçenekli stok kartı bilgilerini tutmanızı sağlar. Ürün ve menünüzde esnek imkanlarla özel
sipariş almanızın önünü açar. İstenmeyen girişimleri önler. İşletmenizin işlem hızını arttırırken, tasarruf yapmanıza da fırsat sağlar.
• Şef’imin size sağlayacağı ayrıcalıklar sonucunda; mutlu işletmeci, mutlu personel ve mutlu müşterir

  Smart Muhasebe Vega Yazılım Smart muhasebe programı, muhasebe, mail müşavir ve yeminli mail müşavirlik büroları için tasarlanmıştır. Vega smart programi windows tabanli kullanici dostu bir programdir. Kolay kullanimi, kullaniciyi rahatlatan hizli çözümleri ve tek tiklama ile birçok işinizi kolaylaştirir. Tek program içerisinde tek düzen hesap plani uygulamalari, işletme defteri, personel, beyanname, sabit kiymet uygulamalarinin tamamini yönetebilirsiniz. Hesap plani sürekli karşinizda İstediğiniz hesabin seviyesini ve hesap uzunluğunu belirleyebilirsiniz İstediğiniz hesabi gizleyebilirsiniz Hesap plani üzerinden mizan muavin gibi önemli raporlara ulaşabilirsiniz Hesaplariniza otomatik kdv tanimi yapabilirsiniz Muhasebe fişlerinizide aynen hesap plani aktarabilirsiniz. Muhasebe fişlerinizi işlerken dönem belirleyebilirisiniz Muhasebe fişlerinizi oluştururken hesap işlemi yapabilirsiniz
  ShopStar’da yapabilecekleriniz

 • Birden fazla şubenin tek merkezden izlenmesi
 • Müşteriye özel Club Kart uygulaması
 • Satışlarda Manyetik Kart ya da RFID kart kullanımı
 • CRM uygulamalarında sınırsız seçenek
 • Müşteri ile e-posta ve SMS ile iletişim kurma
 • Müşteri puan ve hediye çeki uygulaması
 • Satışlarda nakit, kredi kartı, hediye çeki, puan ve taksitli satış ödeme seçenekleri
 • Kampanyalı ürün satışı ve takibi
Vega Win Vega Yazılım’ın çok satan ürünlerinden biri olan Vega Win tüm Türkiye’de binlerce firma tarafından kullanılmaktadır. Firmanızın tüm gereksinimlerine cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. Üretim’ den satışa ve muhasebe hesaplarına kadar her türlü işlemi yapabilirsiniz. Vega Win firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda paketlendirilir ve fiyatı belirlenir.